Opinie klientów

AJ Finanse w Ostrowie – szybko i bez problemu uzyskałem tam pożyczkę. Tylko dowód chcieli. Pieniądze w gotówce w 2 godziny więc elegancko.

Jan, Ostrów Wielkopolski

06.2018

Byłam na Raszkowskiej u nich w biurze po kredyt. Wszystko mi Pani załatwiła, miło i uprzejmie a nie jak w niektórych bankach to ma miejsce…

Maria, Ostrów Wielkopolski

08.2018

Jeśli chodzi o kredyt oddłużeniowy to tylko do nich! Bo mi  wszędzie obiecywali jak byłam, że mi załatwią,  że spłacą długi i pożyczki i nic z tego. A w tym aj finanse nie dość, że miło i uprzejmie to się jeszcze dziewczyny znają na rzeczy. Co prawda, czasem musiałam chwile zaczekać bo mają dużo klientów ale myślę, że warto!

Halina, Krotoszyn

11.2018

Załatwiali mi tam kredyt konsolidacyjny. Chwilę to trwało bo miał być jeden lub dwa dni a łącznie trwało 3. Ogólnie wszystko fajnie, kobiety bardzo pomocne. Chciałem i wymagałem, żeby wszystko mi tłumaczyły bo ja nie podpisuje wszystkiego bez wyjaśnienia. I nie było problemu. A jak kiedyś w innym banku chciałem żeby mi wyjaśnili, co popisuje to mi powiedzieli że oni sami nie wiedzą ale wszyscy podpisują to ja też mam podpisać.

Maciej, Raszków

02.2019

Muszę pochwalić jedną Panią z tamtego biura bo nie dość, że zna się na tych kredytach jak mało kto to jeszcze miła, uprzejma i z uśmiechem. Załatwili mi tam kredyt bez bik mimo, że moja sytuacja nie była łatwa!

Aldona, Kalisz

02.2019

Jak po szybką gotówkę to tylko na Raszkowską chodzę. Mam trochę daleko do nich do dojazdu ale opłaca się. Wiem, bo porównywałem oferty też w Krotoszynie i były dużo większe raty. Załatwiają wszystko szybko i bez problemów.

Mirosław, Zduny

05.2019

Historia z moim kredytem oddłużeniowym jest dość skomplikowana więc nie będę jej przytaczać w całości. Ogólnie miałam problemy ze spłatą swoich rat w terminie, pojawiły mi się nawet spore opóźnienia w spłacie. Zaczęli z różnych firm do mnie wydzwaniać, że muszę wszystko spłacić a i tak nie dostanę już żadnego kredytu z komornikiem. A komornika jeszcze nie miałem! Poszedłem więc do nich, posprawdzali wszystko co się da i wyczarowali mi kredyt! Spłaciłem wszystkie swoje stare pożyczki (nawet trochę gotówki mi zostało – tak jak chciałem) i sobie spłacam teraz normalnie jak człowiek. Rozłożyli mi to na 10 lat, mam niską ratę. Ale teraz to już wiem, żeby absolutnie się nie spóźniać bo to później same kłopoty.

Roman, Ostrów Wielkopolski

06.2019

Mi koleżanka poleciła, wizytówkę nawet dała do jednej Pani z tego biura. Wiedziałam już, że mnie nie oszukają bo skoro jej pomogli to mi też pewnie. No i sprawdziło się w 100%. Uzyskałam konsolidację chwilówek, mam spłacone wszystkie moje pożyczki i zamiast 1200zł to płacę 350zł miesięcznie. W końcu odetchnęłam z ulgą i mogę spać spokojnie.

Anna, Ostrów Wielkopolski

07.2019

DOSKONAŁA
147 opinii na
Marek Gałązka
Marek Gałązka
2023-03-21
Kompleksowa obsługa kredytowa, serdecznie polecam przyjść i sprawdzić swoją sytuacje i uzyskać zwrot prowizji za aktualne kredyty! Polecam podejść do Pani Moniki.
Krystyna
Krystyna
2023-03-20
Skorzystałam z ich usług, polecam bardzo! I koniecznie kierować się do Pani Moniki!
Halina Kowalczyk-Łuczak
Halina Kowalczyk-Łuczak
2023-03-20
Wszystko super! Jestem bardzo zadowolona ! Pani Michalina super obsługa - solidna firma !
Piotr J
Piotr J
2023-03-17
Serdecznie polecam, zwłaszcza Panią Monikę. Dzięki uzyskanej informacji i świetnie wykonanej pracy szybko uzyskałem zwrot prowizji za kredyt. Pani Monika Mazurek profesjonalnie i szybko załatwiła moją sprawę.
Adam
Adam
2023-03-10
Polecam firmę a szczególnie Panią Martę za świetnie wykonana prace w sprawie zwrotu prowizji za kredyty .
Maria Bachmann
Maria Bachmann
2023-03-10
Byłam i uzyskałam zwrot! Polecam firmę jak i Panią Monike! Fachowa obsługa, doradzi pomoże w każdej sprawie.
Halina Pawlak
Halina Pawlak
2023-03-10
Serdecznie polecam usługi tej firmy a w szczególności obsługę Pani Moniki, szybki zwrot! To naprawdę działa, każdy powinien przyjść i sprawdzić.
Magda Zawidzka
Magda Zawidzka
2023-03-09
Polecam serdecznie, babcia uzyskała zwrot za stare kredyty, polecamy również Panią Monikę, wszystko załatwione od A do Z.
Katarzyna Krawczyk
Katarzyna Krawczyk
2023-02-22
Dzięki informacji Pani Moniki, szybko i sprawnie otrzymałam zwrot pieniędzy. Polecam serdecznie!
Alelsandra Śnierzyńska
Alelsandra Śnierzyńska
2023-02-22
Od dawna współpracuje z Panią Michalina, zawsze można liczyć na jej pomoc! Wszystko wyjaśnione i zrobione tak aby klient czuł się komfortowo!

Skontaktuj się z nami! Nasi doradcy odpowiedzą na wszystkie pytania.

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm”, udzieloną przez PFR SA.